Wektra Zbuczyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2016-08-26 KADRA 2016/2017
  • 2016-08-26 TRANSFERY C.D.
  • 2016-08-22 PUCHAR ZA MISTRZOSTWO KLASY A
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Fenix Siennica - KS Hutnik Huta Czechy 0:2
  • Kosovia Kosów Lacki - MKS Małkinia 4:1
  • Victoria Kałuszyn - Tęcza Stanisławów 3:1
  • Naprzód Skórzec - Tajfun Jartypory 9:0
  • Zryw Sobolew - Orzeł Unin 3:1
  • Płomień Dębe Wielkie - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:2
  • Tygrys Huta Mińska - Wilga Miastków 3:3
  • Wektra Zbuczyn - Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0
  •        

Najnowsza galeria

Stanisławów
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 323, wczoraj: 210
ogółem: 1 099 141

statystyki szczegółowe

Logowanie

Mecz 2016-09-27, 16:00


herb Tęcza Korczew 3:3 herb Wektra Zbuczyn
Tęcza Korczew   Wektra Zbuczyn

Aktualności

KADRA 2016/2017

  • autor: przemo_prok, 2016-08-26 14:17

W rozwinięciu


TRANSFERY C.D.

  • autor: przemo_prok, 2016-08-26 14:14

Przyszli: Hubert Wierzejski z MKP POGOŃ SIEDLCE rocznik 2000 (wcześniej WEKTRA ZBUCZYN) -transfer definitywny

 

Odeszli: Kamil Domański do Victoria Kałuszyn (LO) - wypożyczenie


TRANSFERY

  • autor: przemo_prok, 2016-08-11 22:46

Do klubu przyszli:

Kamil Borkowski -wznowienie treningów

Marek Adamczyk- Grodzisk Krzymosze,

Karol Grochowski, Dominik Krupa, Cezary Anusiewisz- MKP II Pogoń 

 

oddeszli: Jakub Izdebski nie wznowił treningów, Tomasz Kowalczyk- Polonez Mordy


Mini-Chat

Archiwum aktualności


Linki

ZINA

 

DYSTRYBUTOR SPRZĘTU

SPORTOWEGO 
ZINA

Reklama

Najbliższe spotkanie

Wilga MiastkówWektra Zbuczyn
Wilga Miastków   Wektra Zbuczyn
2016-10-01, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Tęcza KorczewWektra Zbuczyn
Tęcza Korczew 3:3 Wektra Zbuczyn
2016-09-27, 16:00:00
    relacja »
spotkanie pucharowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Fenix Siennica 0:2 KS Hutnik Huta Czechy
Kosovia Kosów Lacki 4:1 MKS Małkinia
Victoria Kałuszyn 3:1 Tęcza Stanisławów
Naprzód Skórzec 9:0 Tajfun Jartypory
Zryw Sobolew 3:1 Orzeł Unin
Płomień Dębe Wielkie 3:2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Tygrys Huta Mińska 3:3 Wilga Miastków
Wektra Zbuczyn 2:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Tygrys Huta Mińska
Orzeł Unin - Płomień Dębe Wielkie
Tajfun Jartypory - Zryw Sobolew
Tęcza Stanisławów - Naprzód Skórzec
MKS Małkinia - Victoria Kałuszyn
KS Hutnik Huta Czechy - Kosovia Kosów Lacki
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Fenix Siennica
Wilga Miastków - Wektra Zbuczyn

Sport.pl